As Klas Hizmetlerimiz 01

Hidrolik – Teleskopik Asansörler:

Sipariş üzerine Hermann Paus Emsbüren-Almanya fabrikasında üretilen hidrolik teleskopik asansörler, gümrük işlemleri tarafımızca tamamlandıktan sonra fabrikamıza ulaşır. Tamamen hazır ve orijinal boyalı olarak ithal edilen asansörler, ekibimizce en kaliteli materyaller ve son model hidrolik sistemlerle montaja hazır hale getirdikleri, müşterimize ait aracın üzerine yerleştirilir. Araç, iş güvenliği testleri ve TSE onayı tamamlandıktan sonra operatöre gerekli eğitimler verilerek müşteriye teslim edilir.

Elektrikli –kurmalı kompakt asansörler:

Geda GmbH’nin Asbach-Bäumenheim’daki fabrikasında üretilen, 220 kW elektrik ile bir ev prizine bağlanarak çalışan Geda kurmalı asansörler tarafımızca gümrük işlemleri tamamlanarak ithal edilir ve operatöre gerekli eğitimler verilerek fabrikamızda teslim edilir.

Geda Elektrikli Kurmalı Kompakt Asansör
As Klas İnşaat İskelesi 1

İnşaat İskele ve Platformları:

Kendi imalatımız olup 100 metreye kadar kurulabilen, 800 ila 1600kg taşıma kapasitesi olan, platform genişliği 120cm ve sepet uzunluğu 8-12m arasında değişen 1.sınıf malzemeden üretilmiş inşaat iskele ve platformları, kullanılacağı yere ilk kurulumu yapılarak teslim edilir.